Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
-4°C | 2°C
Salı
Sisli
-2°C | 1°C
Çarşamba
Hafif Kar Yağışlı
-2°C | 3°C

Hakkımızda

2012 Yılında Kurulan Konya Müteahhitler Birliği, 2014 Yılında Aktif Hizmet Hayatına Başlamıştır. Kısaca Adı KOMÜT Olan Birliğimiz Mesleki dayanışma adına hizmetlerde bulunan, sadece İnşaat müteahhitlerin bulunduğu bir dernektir. Derneğimizde Sektörün temsilcisi olarak ,üyelerimizin talep ve sorunlarını ele alan dayanışma sağlayan, güç birlikleri ile birlikte sektöre ve konyamıza hizmet eden bir kuruluş olmakla birlikte

Sosyal Sorumluluk projelerinde yer alan, Kamu ve İktisadi anlamda iş birlikleri olan , Belediyeler, Kamu kuruluşları ile bi araya gelerek STK' olarak üyelerimize ve sektörüme yön vermekteyiz.

KOMÜT; olarak şimdiye kadar Konya'mıza en büyük kazandırdığımız sosyal sorumluluk proje olarak da ele alabileceğimiz Konya Gayrimenkul Fuarlarının En büyük Çözüö ortağı konumunda yer almaktayız. Ayrıca Üyelerimiz bir araya getirerek,eğitimler, konsferanslar, bilgi paylaşımları gibi alanlarda aylık ve yılık olarak planlı  programlar organize etmekteyiz.Yurt İçi ve Yurtdışı gezilerimizle üyelerimize bilgi ve fuar içerikli organizasyonlar gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra sadece konya'mızda değil yurt dışında'da fuar'lar organize etmekte olup ülkemize katma değerler anlamında destek olma yolunda ilerliyoruz.

Bugün Sektörün İstişare makamına gelmiş olup , Sadece Sekörel Değil kamuoyu ve vatandaşlarımıza katkı sağlayan ve bilgilendiren bir kuruluşuz.

Copyrigt © 2017 Konya Müteahhitler Birliği Derneği